Medarbeidere

Vi er et familieselskap, både eiermessig og mentalt. Et samarbeid med oss skal oppleves som personlig, inkluderende, trygt og tillitsvekkende. Når du har valg oss som partner, vil du kun trenge å forholde deg til én person; den som er prosjektleder for ditt prosjekt. Det gjør kontakten enkel og ukomplisert.

 

 

Hovedkontor - Kjeller:


 Anne-Lise Amundsen
 Administrerende Direktør
 anne-lise@fjellogfjord-konferanser.no
 Eier og gründer av Fjell og Fjord Konferanser AS siden 1994

 

 

                                                                                                             

 Arild Amundsen 
 Salgs-og Markedssjef
 arild@fjellogfjord-konferanser.no
 Ansatt siden november 1997.

 

 

 

 Renate A. Ellingsen
 Avdelingsleder - Økonomi/Administrasjon
 renate@fjellogfjord-konferanser.no 
 Ansatt siden april 2001.


 

 

 

Heidi Ståhl
Avdelingsleder - Salg og prosjekt
heidi@fjellogfjord-konferanser.no 
Ansatt siden oktober 2008.

 Cathrine Roksvaag
 Prosjektleder
 cathrine@fjellogfjord-konferanser.no
 Ansatt siden august 1999.

 

 

 

 

 Anette Espen Mathiesen
 Prosjektleder/Markedskoordinator
 anette@fjellogfjord-konferanser.no
 Ansatt siden august 2015.

 

 

 

 

 Mari Øyre Westby
 Prosjektleder
 mari@fjellogfjord-konferanser.no
 Ansatt siden mai 2015.

 

 

 

 Odd Arne Lund

 Salg

 odd.arne@fjellogfjord-konferanser.no

 Ansatt siden mars 2015.


 

 Silje B. Holte
  Avdelingsleder/ Arrangementskoordinator
 silje@fjellogfjord-konferanser.no 
 Ansatt siden september 2000.

 

 

 

 Carina Midtlund Moen
 Arrangementskoordinator
 carina@fjellogfjord-konferanser.no
 Ansatt siden august 2012.
 
 
 
 
 
Avdelingskontor - Bergen:

  Sandra Myrdal
  Avdelingsleder / Prosjektleder
  sandra@fjellogfjord-konferanser.no 
  Ansatt siden desember 2002.
 
  
 
 
 

  Gunn Berge
  Prosjektleder
  gunn@fjellogfjord-konferanser.no
  Ansatt siden september 2008.
 
 
 
 
 
  Henriette Alsaker
  Prosjektleder
  henriette@fjellogfjord-konferanser.no
  Ansatt siden september 2013.

Copyright © 2014 by Fjell og Fjord konferanser